Telefon

504 112 568

Email

manawa@op.pl

Marcin Prachnio – specjalista masażu

Jestem specjalistą masażu, absolwentem „Studium Leczenia Metodami Naturalnymi” oraz „The Ukrainian Academy of Healing”. Moja pasja do masażu i niefarmakologicznych metod leczenia bólu trwa już ponad 17 lat. Całe moje życie zawodowe poświęciłem zgłębianiu tajników tej sztuki, której celem jest przynoszenie ulgi i zdrowia poprzez naturalne metody.

W mojej praktyce łączę różnorodne techniki, zaczynając od klasycznego masażu, poprzez bioenergoterapię, akupresurę, refleksoterapię, aż po kinezyterapię, relaksację i aromaterapię. To połączenie umożliwia mi dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, zapewniając kompleksową opiekę nad zdrowiem fizycznym i psychicznym.

Przez lata swojej kariery miałem zaszczyt współpracować przy otwieraniu salonów spa oraz salonów odnowy biologicznej na terenie całego kraju. Moja praca nie ogranicza się jednak tylko do obsługi klientów w luksusowych ośrodkach. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, co nauczyło mnie empatii, cierpliwości i dostosowywania terapii do indywidualnych możliwości każdego pacjenta.

Obecnie jestem dumny właściciel własnego studia masażu, gdzie mogę skupić się na tworzeniu spersonalizowanych terapii dla każdego z moich klientów. Dodatkowo prowadzę warsztaty i szkolenia, skupiające się na profilaktyce chorób kręgosłupa, radzeniu sobie z bólem i stresem, a także na doskonaleniu technik masażu. Cieszę się, że mogę przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie dalej, inspirując innych do dbania o swoje zdrowie i równowagę w życiu codziennym.

Zapraszam do mojego studia masażu, gdzie chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając odnaleźć harmonię i relaks w życiu każdego z Was.

Marcin Prachnio - masaż Bydgoszcz