Telefon

504 112 568

Email

manawa@op.pl

reklama 3 masazy
bon upominkowy

Zapraszam do zakupu bonów upominkowych na masaże. To najlepszy prezent jaki możesz podarować bliskiej Ci osobie!

Bony upominkowe można zakupić osobiście w moim gabinecie lub w formie elektronicznej (do wydrukowania w domu). Przy zakupie bonu w formie elektronicznej nie musisz ruszać się z domu. To bardzo proste. Napisz do mnie maila z informacją jaki masaż Cię interesuje i prześlij tekst, jaki chciałbyś mieć zamieszczony na bonie (np. z jakiej okazji to prezent, dla kogo). Otrzymasz ode mnie maila zwrotnego z bonem upominkowym i danymi do wpłaty na konto bankowe.

Zaskocz swoich bliskich niezwykłym prezentem! Nasze bony upominkowe na wyjątkowy masaż to doskonały sposób, by sprawić radość i relaks Twoim najbliższym. Oferujemy szeroki wybór masaży, od klasycznych po egzotyczne techniki. To prezent, który zawsze trafia w sedno, spełniając marzenia o chwili relaksu.

Spraw prezent, który pozostawi niezapomniane wrażenia. Bon upominkowy na masaż to idealna okazja, by obdarować bliską osobę unikatowym doświadczeniem. Daj jej możliwość odprężenia i ukojenia zmysłów w profesjonalnym salonie masażu. Skorzystaj z naszych bonów i podaruj chwilę relaksu!